Vis (Komiza) – 11-18.06.2016 r.

Na Visie czekają na nas jak co roku przede wszystkim nurkowania wrakowe na następujących wrakach: Teti, Fortunal, Brioni, B-24, B-17G, Vasilios. Dodatkowo Vis oferuje bardzo ciekawe nurkowania jaskiniowe i cavernowe.

Opisy miejsc nurkowych:

NURKOWANIE:

Nurkujemy z zaprzyjaźnioną bazą MANTA.

Baza mieści się w Komizy, nad brzegiem morza. W bazie mieści się kompresorownia, magazyn sprzętu i butli oraz na piętrze otwarta przestrzeń ze stolikami i ławkami, gdzie można odpocząć, skorzystać z WiFi, a nawet zorganizować imprezę Afterdive.

Baza MANTA posiada na wyposażeniu 2 szybkie łodzie, skonstruowane i wybudowane w takie sposób, aby spełniać wszystkie wymagania nurków. Łodzie wyposażone są w windę.

pocetna_slika-za_komizu_001

Dla osób nienurkujących istnieje możliwość zwiedzania wielu interesujących miejsc m.in. miasteczko Vis i Komiza, bunkry, plaże, liczne punkty widokowe.

ZAKWATEROWANIE – KOMIZA:

Hotel Bisevo*** – hotel usytuowany blisko morza i plaży w miasteczku Komiza. Oferuje on pizzerię oraz pokoje z dodatkowo płatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Pokoje są wyposażone w lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Mieszczą one także część wypoczynkową z biurkiem oraz łazienkę z prysznicem i zestawem bezpłatnych kosmetyków.

d17855bisevo_1ADR-BISVIS-1  zdjecie-4-13820-hotel-bisevo-komiza

KOSZTY WYJAZDU:

NOCLEGI:

 • 7 noclegów w Hotel Bisevo*** z wyżywieniem HB (śniadania + obiadokolacje) 250 EUR/osobę/tydzień
 • pakiet nurkowy 5-dniowy dla nurków rekreacyjnych 10 nurkowań z łodzi 240 EUR (w cenie butla 12L, balast, opieka przewodnika). Za każde nurkowanie w twinie dodatkowo 5 E / nurkowanie
 • Cennik nurkowań technicznych:
  1 nurkowanie techniczne – odległość do 5 mm od Komiży – 30 EUR
  1 nurkowanie techniczne – odległość ponad 5 mm od Komiży (B17, Brioni, Ursus) – 45 EUR (gazy dodatkowo płatne)

POWYŻSZA OFERTA NIE OBEJMUJE:

 • dojazdu – we własnym zakresie. (Istnieje możliwość dodania komuś do samochodu osoby w celu obniżenia kosztów podróży.)
 • biletu na prom SPLIT-VIS-SPLIT – samochód + kierowca 370 KN + 54 KN/osobę (cena za przepromowanie w jedną stronę) – Godziny wypłynięć promu Jadrolinija
 • wypożyczenia sprzętu nurkowego – istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu w bazie SCUBA Katowice lub na miejscu w Komizy w bazie Manta
 • ubezpieczenia nurkowego
Loading...