Discover Scuba Diving

Kurs „Discover Scuba Diving” umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach – na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na kursie Open Water Diver PADI.

Wymagania:
Minimalny wiek: 10 lat

Podczas programu Discover Scuba Diving, zapoznasz się z zasadami oddychania i technikami wyrównywania ciśnienia, zasadami używania sprzętu nurkowego, znakami nurkowymi, technikami oczyszczania automatu i maski z wody.
Pod wodą opanujesz umiejętność swobodnego oddychania przez automat oddechowy, oczyszczania jak i odszukiwania automatu. Poznasz jak proste może być oczyszczanie maski, oraz jak wyrównać ciśnienie pod wodą. Odkryjesz wolność i ekscytujące uczucie nieważkości jakie towarzyszy płetwonurką, którzy opanowali obsługę środka kontroli pływalności – jacketu/skrzydła.

Teoria i przygotowanie do nurkowania, oraz samo nurkowanie zajmuje 3-6h. Jesteś w stanie zrobić wszystko w jeden dzień.

Uzyskasz dyplom PADI, który świadczy, że nabyłeś część umiejętności potrzebnych w nurkowaniu, nurkowanie bez instruktora będzie możliwe kiedy odbędziesz kursu Open Water Diver PADI. Dajemy zniżkę na kurs OWD wszystkim uczestnikom kursu DSD.

CENNIK SZKOLEŃ

Loading...