Programy nurkowe dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci od 8 roku życia na zajęcia z nurkowania. Zajęcia odbywają się na basenie w wodzie nie przekraczającej 2 metry pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora nurkowania.

Oprócz standardowych zajęć basenowych zostały przygotowane również specjalne szkolenia w organizacjach PADI lub IDF, po których dzieci otrzymują dyplom i certyfikat.

Zapraszamy dzieci od 8 lat do udziału w programach szkoleniowych:

W ramach kursu Twoje dziecko będzie brało udział w grach i zabawach podwodnych, nauczy się m.in. obsługiwać podstawowy sprzęt do nurkowania, rozpoznawać podwodne zwierzęta i rośliny, posługiwać się znakami nurkowymi. Zostanie mu również wpojone poczucie odpowiedzialności za siebie i kolegę – partnera nurkowego. Wszystko w bezstresowej atmosferze, w myśl zasady: ucząc bawić, bawiąc uczyć.

Zajęcia składają się ze specjalistycznych, podwodnych akcji, dzięki którym poprzez zabawę uczestnicy nauczą się korzystania z latarek w nocy, rozpoznawania wodnych organizmów, poszukiwania podwodnych skarbów i wydobywania ich na powierzchnię i, co najważniejsze, udzielania pierwszej pomocy.

Starsze dzieci i młodzież (od 12 lat) zapraszamy na kurs nurkowy:

Loading...