Jesteśmy pasjonatami. Z czasem nasza pasja stała się zawodem !!!

Nurkowaniem zainteresowałem się oglądając filmy Jacques-Yves Cousteau, które dla małego dziecka były jak podróż w kosmos. Nieosiągalne podróże do innych światów nagle stały się możliwe kiedy ukończyłem dziesiąte urodziny. Moją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w klubie KDP „ORION”, który do dzisiaj zrzesza pionierów nurkowania. Przez lata miałem zaszczyt nurkować z ludźmi, dla których nurkowanie stało się sposobem na życie i przy których mogłem poznawać tajniki wiedzy potrzebnej do odkrywania podwodnych światów. Tutaj poznałem wielu przyjaciół, którzy nieustannie wspierają moją działalność.

Jakub Koncytowicz
właściciel szkoły nurkowania SCUBA

Nie jesteśmy tzw. „typowym” centrum nurkowym !!!

Nasza firma nie tylko zajmuje się szkoleniem i sprzedażą sprzętu, lecz naszym głównym celem jest zrzeszanie jak największej ilości pasjonatów nurkowania. Nurkując z nami możesz liczyć na grupę sympatycznych, szanujących się wzajemnie ludzi, polegających na sobie w każdej sytuacji.

Nurkowanie jest naszą pasją, którą pragniemy przekazywać wszystkim – zarówno tym, którzy rozpoczęli już swoją przygodę z nurkowaniem, jak i przyszłym kursantom.

SCUBA – To firma, której zależy na tworzeniu grupy ludzi pozytywnie zakręconych, którzy lubią aktywnie i ciekawie spędzać czas.

Wraz z nami możesz poprzez szkolenia pogłębiać swoją wiedzę nurkową na temat wszystkich typów nurkowania. Zajmujemy się zarówno nurkowaniem rekreacyjnym, jak i technicznym. Kładziemy silny nacisk na organizację bezpiecznych i w pełni przemyślanych nurkowań. Naszym podstawowym celem jest czerpanie z nurkowania jak największej przyjemności i pozytywnej energii. Szczycimy się tym, że udaje nam się połączyć nurków na różnych poziomach zaawansowania, tak by każdy czuł się w grupie komfortowo. Zależy nam na osiągnięciu takich relacji grupowych, aby każdy nawet początkujący nurek mógł w każdej sytuacji liczyć na swojego partnura.

Historia firmy.

Firma SCUBA powstała ponad 10 lat temu za namową mojej obecnej „małżowinki” dzięki determinacji i pomocy wielu przyjaciół, którzy do dzisiaj nas wspierają. Z biegiem lat mała działalność przerodziła się w centrum nurkowe z szerokim wachlarzem usług nurkowych – od szkoleń, sprężarkowni, sklepu nurkowego, poprzez serwis i wypożyczalnię sprzętu, aż po organizację wyjazdów nurkowych zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Zbudowaliśmy najbardziej wszechstronną sprężarkownię na Śląsku. Posiadamy dwa kompresory o dużej wydajności, trzy bufory o łącznej pojemności 160 000 litrów. W naszej firmie można zawsze naładować: powietrze, nitrox, tlen, trimix oraz inne gazy do nurkowania.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu do nurkowania każdej dostępnej na rynku firmy zarówno w sklepie stacjonarnym w siedzibie firmy jak i w sklepie internetowym www.MyDive.pl

Jesteśmy wieloletnim dealerem firmy SANTI  – producenta skafandrów i ocieplaczy nurkowych. Dzięki temu w naszej firmie można zamówić wszystkie dostępne produkty, a także liczyć na profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa, pomiaru oraz doboru konkretnych produktów SANTI. Jesteśmy także dystrybutorem i centrum testowym firmy SeaYa – producenta nurkowego sprzętu oświetleniowego.  W naszym centrum można przetestować latarki LED i HID, oświetlenie video oraz zasobniki do systemów grzewczych.

Zajmujemy się także profesjonalnym i kompleksowym serwisem sprzętu nurkowego.

Dysponujemy własną wiatą na jednym z najpopularniejszych akwenów na Śląsku – KOPARKACH w Jaworznie. Dzięki temu nasi kursanci i klienci mogą w komfortowych warunkach uczestniczyć w szkoleniach nurkowych oraz nurkowaniach pokursowych.

Nasza wiata na akwenie Jaworzno Szczakowa tzw. „Koparki” widok Google Street View
Widok z kamery podwodnej na Viasport Diving Marina „Koparkach” kliknij !

 

Galeria „Budowa wiaty”

Nasza kadra

Loading...